FILMAVIMAS

Foto Romualdo Vaitkaus (www.romualdas.lt)

 

Filmavimo eiga:

Vizija

1. Vizija. Siekiame, kad Jūsų šventė liktų įamžinta išties profesionaliai. Taip pat siekiame, kad Jūsų verslas būtų reprezentuotas kuo patraukliau. Nebijome nerti į veiksmo sūkurį tam, kad pagriebtume pačius geriausius kadrus. Labiausiai džiaugiamės, kai Jūs pažiūrėję galutinį produktą liekate maloniai apstulbę.

2. Mobilumas. Filmuojame su puikią vaizdo kokybę išgaunančiais Canon 600D bei Canon 700D. Judančių scenų filmavimas vyksta naudojant stabilizatorių – prietaisą, su kuriuo nufilmuoti vaizdai atrodo lyg skrendantys, nejaučiamas kameros kratymas. Panoraminiams vaizdams naudojame bėgelius („slaiderį“). Tai suteikia filmuotiems vaizdams profesionalų įvaizdį.

3. Kokybė. Nufilmuotą medžiagą perkeliame į kompiuterį ir montuojame profesionaliomis vaizdo apdirbimo programomis. Pritaikome filtrus ir taip sukuriame šiltą, niūrią, seną ar futuristinę aplinką – pagal siužetą. Jei reikia – pasitelkiame specialiuosius efektus.

Mobilumas, kokybė ir greitis

4. Greitis. Medžiagą stengiamės klientui pateikti per 2-4 savaites, tuo pačiu nesumenkindami kokybės.

Filmuojame visoje Lietuvoje. Sumontuotą medžiagą, kaip Jums patogiau, perduodame USB atmintukuose, DVD diskuose, įrašome į jūsų kietąjį diską.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *